NEMUNAIČIAI nėra apie
pasirinkimus – čia telpa viskas, ko galima
ieškoti svajonių namuose.

Svajonių namai neturi apsiriboti pasirinkimais. Tarp šurmuliuojančio senamiesčio ir įkvepiančios gamtos apsupties. Tarp kokybiškos architektūros ir vertę atitinkančios kainos. Tarp funkcionalių sprendimų ir darnios estetikos supančioje aplinkoje. NEMUNAIČIAI nėra apie pasirinkimus – čia telpa viskas, ko galima ieškoti svajonių namuose. 

Apie projektą

Sveiki atvykę į NEMUNAIČIAI – gyvą ir organišką gyvenamųjų namų projektą, įsikūrusį mylimiausių Kauno vietų kaimynystėje: greta nuolat pulsuojančio senamiesčio, įkvepiančių Nemuno vingių ir ramybe dvelkiančių Aleksoto šlaitų žalumos. 

Vos 15 metrų nuo Nemuno kranto įsikūrusio kvartalo epicentre – 5 išskirtinės architektūros namai, projektuoti nacionalinės premijos laureato Rolando Paleko architektų studijos. Siekiant atskleisti natūralų jį gamtos grožį, namų projektas kurtas darnoje su jį supančia aplinka. Natūraliame krantinės reljefe įsikūrusiuose butuose užtikrinama natūrali šviesa, o pro langus ir iš lodžijų matoma niekad nepailstančio Nemuno tėkmė bei Aleksoto šlaitai. Arti ne tik gamta, bet ir miesto širdis – kitoje Nemuno pusėje įsikūręs Kauno senamiestis netrukus bus pasiekiamas nauju pėsčiųjų tiltų. 

Projekto privalumai

NEMUNAIČIAI - tai naujos statybos butai Kaune, leidžiantys gyventi aukščiausius standartus atitinkančioje aplinkoje, kurioje suderintas funkcionalumas, patogumas, privatumas bei tvarūs ir estetiški sprendimai.

Atraskite patogaus gyvenimo atributus naujuosiuose savo namuose:

A+ energinė klasė

Butai su daline apdaila

Racionaliai išplanuoti butai

Grindinis šildymas

Panoraminiai, aukštos šiluminės varžos langai

Erdvios lodžijos

Klinkerio fasadas

Dviračių saugykla

Uždara ir saugi teritorija

Sutvarkyta ir apželdinta aplinka

Vaizdo kameromis stebima teritorija

Dvi automobilių aikštelės

Vaikų žaidimų aikštelė

Patogi infrastruktūra

Krantinės amfiteatras

Iki Nemuno pakrantės – vos 15 m

Butai

NEMUNAIČIAI - ideali vieta norintiems gyventi prestižiniuose namuose, kuriuose kokybė prasideda vos įžengus pro duris!

NEMUNAIČIŲ projekte apie viską pagalvojome už jus. Penkiuose išskirtinio dizaino namuose įsikurs 145 A+ energinės klasės butai, atitinkantys net išrankiausiųjų poreikius – jų plotai svyruos nuo 35 iki 110 kvadratinių metrų, nuo 1 iki 4 kambarių. Kiekvienas butas naujųjų šeimininkų lauks su daline apdaila, kuri apims grindinį šildymą, vidaus elektros tinklus ir įspūdingą panoramą atversiančius panoraminius langus bei lodžijas.

Apgalvota ir namus supanti aplinka: ramybe alsuojančioje 1 ha teritorijoje projekto gyventojai galės mėgautis vos už minutės kelio įsikūrusiu krantinės amfiteatru, vidiniu žaliuojančiu kiemu, vaikų žaidimų aikštele bei vaizdo kameromis užtikrintu saugumu. Įsikūrus NEMUNAIČIŲ namuose, rūpesčių nesukels ir automobilių statymas. Naujame kvartale bus įrengtos net dvi automobilių aikštelės: uždara antžeminė po gyvenamaisiais namais bei atvira bendra aikštelė.

Praktiško išplanavimo butai Kaune, harmoningam jūsų gyvenimui prie Nemuno kranto!
Projekto architektai

Nacionalinės premijos laureato Rolando Paleko architektų studija

Plėtodami H. ir O. Minkovskių gatvės projektą, turėjome išskirtinę privilegiją – kurti miestą, veidu atsisukus į didžiausią Lietuvos upę. Tai padiktavo ir architektūrinius naujojo rajono sprendinius. Pirmiausia, išnaudotas natūralus krantinės reljefas. Čia, siekiant išlaikyti sąsają su Nemunu, besileidžiančios upės link numatytos pėsčiųjų gatvelės, o visi pastatai suprojektuoti tokiu atstumu, kad būtų sukurtos properšos vaizdams ir gamtos įsiliejimui į kvartalą. Gamtos apsuptin integruoti ir dizaino sprendimai. Pasirinkta nuosaiki architektūra, apdailos elementai ir atpažįstamo silueto pastatai išsaugo vieno seniausių Lietuvoje buvusio upių uosto nuotaiką ir kuria vizualinį bei emocinį ryšį su Nemunu.

Projekto vieta

Tarp Nemuno vingio ir Aleksoto šlaitų žalumos įsikūręs naujasis kvartalas yra pasmerktas būti prestižiniu ne tik dėl gamtos ir miesto balanso, bet ir dėl savo vietos mieste.

Buvusioje pramoninėje teritorijoje įsikūręs H. ir O. Minkovskių gatvės projektas jungia tris pagrindines miesto ašis: kultūra ir pramogomis alsuojančią centrinę Kauno dalį ir senamiestį, netrukus atsinaujinsiančią Nemuno krantinę bei Aleksoto šlaitų žalumą. Nors visos šios miesto dalys yra greitai ir lengvai pasiekiamos automobiliu, kvartale netrukus bus pastatytas ir naujasis pėsčiųjų-dviratininkų tiltas, palengvinsiantis susisiekimą su centrine miesto dalimi. Be projektuojamos krantinės, netoliese kvartalo netrukus įsikurs ir kiti miesto traukos centrai: M.K. Čiurlionio koncertų centras, vandens sporto centras ir Mokslo muziejus Nemuno saloje. 

Projekto adresas: H. ir O. Minkovskių g. 41B, Kaunas

Kviečiame susisiekti!

Suteiksime papildomos informacijos visais Jums rūpimais klausimais!

Arina Radzevičiūtė | NEMUNAIČIAI
Arina Radzevičiūtė

+370 698 46011

arina@nemunaiciai.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.